يكشنبه, 22 اسفند 1395 07:07

بازديد تعدادي از قضات دادگستري استان يزد از 3 واحد توليدي

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: تعداد 25 نفر از روسا و قضات شعب مختلف دادگستري استان يزد با حضور در شهرك صنعتي يزد، از 3 واحد توليدي و صنعتي مستقر در اين شهرك صنعتي بازديد و از نزديك با فرآيند توليد اين واحدهاي صنعتي آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در حاشيه اين بازديد با اشاره به اقدامات واحد حقوقي شركت در خصوص بازپس گيري اراضي صنعتي بلا اقدام گفت: در سال جاري با پيگيري هاي مستمر و تلاش هاي وافر واحد حقوقي شركت موفق شديم تعدادي از زمين هايي كه ساليان طولاني به منظور سرمايه گذاري در اختيار افراد قرار داده شده بود و تا كنون هيچ گونه فعاليتي بر روي آنها انجام نشده بود را آزادسازي و در اختيار سرمايه گذاران واقعي براي ايجاد واحد صنعتي و اشتغالزايي قرار دهيم.

عظيمي در جريان بازديد از كارخانه كاغذكار كسري در جمع قضات گفت: اين واحد صنعتي با تلاش مديران دلسوز آن توانسته است اشتغال بالغ بر 250 نفر را به طور مستقيم فراهم كند و همچنين با توليد كاغذ A4 در زمينه توليد اين محصول تا حدودي به خودكفايي برسيم.

وي ادامه داد: بازديد كنندگان با حضور در شركت سيم و كابل ستاره از مراحل مختلف توليد انواع سيم و كابل آشنا شدند.

عظيمي گفت: بازديد از گروه صنعتي الكترو كوير از ديگر برنامه هاي صبح امروز بود كه پس از ارائه توضيحاتي از سوي مديران اين واحد صنعتي با حضور در محل توليد با مراحل ساخت انواع تابلو برق هاي صنعتي فشار ضعيف و متوسط آشنا شدند.

وي در حاشيه بازديد از اين گروه توليد گفت: كارآفريني يكي از خصوصيات بارز مردم يزد هست كه اين واحد توليدي نمونه اي شاخص از يك كارآفرين برتر يزدي است.

عظيمي ادامه داد: با تلاش هاي صورت گرفته در اين مجموعه توليدي و به ويژه بخش تخقيق و توسعه توانسته ايم به خودكفايي در زمينه برخي از محصولات خاص كه سابق از شركت هاي خارجي وارد مي كرديم و فن آوري ساخت در اختيار اين كشور ها بود، دست يابيم.

وي با تاکید بر ترویج کالای ایرانی گفت: ترویج کالای ایرانی یعنی ثبات شغلی کارگران ایرانی و استان یزد با پتانسيل هاي و توانمنديهاي موجود نشان داده است يكي از استانهاي برتر در زمينه صنعت و معدن است.

خواندن 1348 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟







 

کاربران آنلاین

 65 مهمان حاضر

ورود