چهارشنبه, 22 شهریور 1396 05:42

وصول مطالبات معوق مهمترين اولويت كاري شركت شهركهاي صنعتي يزد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: وصول مطالبات معوق شركت از بدهكاران كه به هر دليل موفق به پرداخت بدهي خود نشده اند، مهمترين اولويت كاري شركت تا پايان سال جاري مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي ظهر امروز در جلسه شوراي معاونين شركت با بيان اينكه حجم مطالبات معوق افزايش پيدا كرده است، گفت: برخي از متقاضيان كه در سطح شهركها و نواحي صنعتي زمين دريافت كرده اند، به دلايل مختلف حاضر به پرداخت بدهي خود نمي باشند، كه اين امر موجب به تاخير افتادن اجراي پروژه هاي عمراني در سطح شهركها و نواحي صنعتي استان شده است.

عظيمي افزود: با توجه به ماهيت درآمد هزينه‌اي شركت و خودگرداني آن و تاثير مستقيمي كه وصول به موقع مطالبات در ايجاد و تكميل زيرساختهاي صنعتي استان دارد، اين معظل نارضايتي زياد ساير صنعتگران و سرمايه‌گذاران حاضر در شهركها و نواحي صنعتي را به دنبال خواهد داشت.

وي يكي از دلايل اصلي در عدم علاقمندي بدهكاران به پرداخت بدهي خود را اختلاف قابل توجه بين نرخ تورم و تعديل محاسبه شده با نرخ سود بانكي عنوان كرد.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد تصريح كرد: در صورتي كه تا پايان سال جاري بخش عمده اي از مطالبات وصول شود، نزديك به 20 پروژه عمراني و زيرساختي جديد را در سطح شهركها آغاز خواهيم كرد.

عظيمي تاكيد كرد: در صورتي عدم همكاري بدهكاران عمده با شركت، از طريق مبادي قانوني و حقوقي و مراجع قضايي اقدام خواهيم كرد تا با جذب و تزريق منابع آزاد شده به شكوفايي اقتصادي و رونق توليد كمك شود.

خواندن 722 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 59 مهمان حاضر

ورود