يكشنبه, 21 آبان 1396 10:24

شهرك صنعتي يزدمهر پتانسيل جديد سرمايه گذاري استان يزد

رای دادن به این مورد
(1 رای)

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: شهرك صنعتي يزدمهر به عنوان يك شهرك جديدالاحداث از پتانسل و ظرفيت فراواني براي جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي برخوردار است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در بازديد امروز از اين شهرك صنعتي گفت: شهرك صنعتي يزدمهر در فاصله 15 كيلومتري مركز استان واقع شده است و بدلیل شرایط خاص جغرافیایی از مزایای بالای جذب سرمایه و احداث واحدهاي صنعتي برخوردار است.

وي افزود: این شهرک صنعتی با مساحتی بالغ بر 690 هکتار در مسیر جاده يزد - بندرعباس قرار گرفته است و بدلیل ترانزیتی بودن این جاده و نیز نزدیک بودن به بندر خشك پيشگامان و مسير ريلي از مزایا و پتانسیل های بالایی جهت جذب سرمایه های بخش تولید و اشتغال برخوردار است.

عظيمي با اشاره به اینکه امکانات زیرساختی این شهرک صنعتی از قبیل آب ، برق ، جدول گذاری و خیابان کشی تأمین شده است، اظهار کرد: با توجه به جدید الاحداث بودن این شهرک صنعتی تا كنون تعداد 11 قرارداد واگذاری در این شهرک منعقد شده است.

وي با اشاره به تكميل شدن ظرفيت شهرك صنعتي يزد گفت: شهرك صنعتي يزدمهر با توجه به مزيت هاي خاص خود براي بسياري از سرمايه‌گذاران و قعالان اقتصادي از جاذبه لازم برخوردار است.

مديرامور متقاضيان شركت شهركهاي صنعتي استان نيز در خصوص موقعيت دقيق اين شهرك صنعتي گفت: شهرك صنعتي يزدمهر در فاصله 15 كيلومتري شهرستان يزد و 20 كيلومتري شهرستان مهريز و در جوار جاده ترانزيتي يزد – كرمان – بندرعباس واقع شده است.

مهدي اميربيكي افزود: نزديكي به مركز استان موقعيت ويژه اي را براي استقرار سرمايه گذاران در اين شهرك بوجود اورده است كه مي تواند آينده بسيار مناسبي را براي سرمايه گذاران يزدي فراهم آورد.

وي تصريح كرد: براي متقاضيان احداث واحد صنعتي در اين شهرك مشوق هاي ويژه اي در نظر گرفته شده است كه شرايط بسيار مناسبي را براي هرگونه سرمايه گذاري در رده هاي 1 تا 3 زيست محيطي كه شامل صنايع غذايي، الكترونيكي، فلزي، شيميايي و صنايع بدون آلايندگي مي باشد را فراهم كرده است.

اميربيكي خاطر نشان كرد: ساير صنايع بزرگ و در رده هاي 4 تا 6 ضوابط زيست محيطي در صورت موافقت اداره كل محيط زيست استان مي توانند در اين شهرك مستقر شوند.

وي با اشاره به شرايط خاص در نظر گرفته شده براي استقرار در اين شهرك صنعتي گفت: اخذ تنها 20 درصد از كل مبلغ واگذاري زمين بصورت نقد و مابقي در 12 قسط 3 ماهه (36 ماهه) از جمله شرايطي است كه در سال جاري براي علاقمندان به سرمايه گذاري در نظر گرفته شده است.

اميربيكي تصريح كرد: با توجه به گسترش روزافزون فضاي شهري، شهرك صنعتي يزدمهر از اينده بسيار مناسبي براي سرمايه گذاري برخوردار است و اين شركت نيز هرگونه همكاري و حمايت را از سرمياه گذاران واقعي در سال جاري به عمل خواهد اورد.

خواندن 555 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 28 مهمان حاضر

ورود