سه شنبه, 23 آبان 1396 13:23

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد: واگذاري 85 درصد از اراضي ناحيه صنعتي شمس آباد ميبد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد گفت: بيش از 85 درصد از اراضي قابل واگذاري در ناحيه صنعتي شمس آباد به سرمايه‌گذاران براي ايجاد واحد صنعتي جديد واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي يزد، ‌"سيد مسعود عظيمي" صبح امروز در بازديد از ناحيه صنعتي شمس آباد ميبد با بيان اين مطلب گفت: تا كنون نزديك به 60 قرارداد واگذاري زمين با سرمايه‌گذاران منعقد شده است كه از اين تعداد بر اساس امار موجود و پروانه‌هاي بهره‌برداري صادره 7 واحد صنعتي بهره‌برداري شده است و در حال فعاليت مي باشند.

وي افزود: مساحت اين شهرك صنعتي 50 هكتار مي باشد كه از اين مقدار 35 هكتار آن قابل واگذاري به سرمايه گذاران است كه نزديك به 30 هكتار تاكنون به متقاضيان واگذار شده است.

عظيمي استقبال از اين ناحيه صنعتي را مناسب ارزيابي كرد و افزود: در حال حاضر نيز متقاضيان زيادي براي استقرار در اين ناحيه صنعتي درخواست ارائه مي كنند كه به علت كمبود ظرفيت قادر به پاسخگويي به تمامي درخواست ها نيستيم.

وي ادامه داد: زمين‌هاي راكد كه هيچگونه فعاليت صنعتي در آنها انجام نمي شود توسط واحد حقوقي شركت مورد پيگيري مستمر قرار مي گيرند و در صورت عدم فعاليت جدي توليدي فسخ شده و در اختيار صنعتگران واقعي قرار خواهد گرفت.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد با اشاره به حمايت اين شركت از صنايع كوچك گفت: در سال جاري با ارائه طرح‌هاي مختلف در قالب پروژه‌هاي اقتصاد مقاومتي حمايت‌هاي نرم افزاري و سخت افزاري مختلفي از واحدهاي صنعتي استان صورت گرفته است.

عظيمي برگزاري تورهاي صنعتي، ارائه آموزش‌هاي صنعتي و مهارتي، برگزاري نمايشگاه‌ها، ايجاد خوشه‌هاي كسب و كار و كنسرسيوم‌هاي صادراتي، ارائه تسهيلات رونق توليد و تكميل و بهبود زيرساخت‌هاي شهرك‌ها و نواحي صنعتي را از جمله اين حمايت‌ها برشمرد.

خواندن 590 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 28 مهمان حاضر

ورود