شنبه, 12 اسفند 1396 04:52

بازديد دادستان عمومي و انقلاب يزد از 3 واحد توليدي

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

علي اكبر شمس دادستان عمومي و انقلاب يزد به همراه جمعي از كاركنان دادسراي عمومي و انقلاب، صبح امروز از شهرك صنعتي يزد و 3 واحد توليدي بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، ‌سيد مسعود عظيمي هدف از برنامه ريزي اين بازديد را آشنايي مسئولين حقوقي و قضايي با فضاي توليد و سرمايه گذاري عنوان كرد و افزود: در اين بازديد مسئولين با روند واگذاري زمين، سرمايه گذاري و فرايند توليد محصول قرار مي گيرند.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد ادامه داد: برگزاري چنين برنامه هاي بازديد زمينه را براي رشد سرمايه گذاري سالم و توليد محصولات ايراني فراهم مي آورد و بستر را براي سرمايه گذاران واقعي كه تنها با هدف توليد و اشتغالزايي وارد عرصه  مي شوند فراهم مي اورد.

عظيمي خاطر نشان كرد: اميدواريم طي اين بازديد و برنامه هايي كه در آينده برنامه ريزي خواهد شد، روند رسيدگي به پرونده هاي قضايي و حقوقي با ماهيت صنعت تسريع يابد تا بتوان عرصه هايي را كه سالهاست در اختيار افراد قرار گرفته و هيچگونه اقدامي در جهت توليد صورت نداده اند، آزاد شده و در اختيار سرمايه گذاران و توليد كنندگان واقعي قرار گيرد.

وي ادامه داد: از واحدهاي توليدي شيشه مظروف، ترمه دستجردي و شيوا نساج بازديد بعمل آمد.

خواندن 695 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 111 مهمان حاضر

ورود