پنجشنبه, 17 خرداد 1397 06:03

فراخوان شناسایی مجری برگزاری دوره‌های آموزشی خوشه هاي كسب و كار

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد در نظر دارد برگزاری دوره‌های آموزشی برای ذی‌نفعان و اعضای خوشه‌های کسب و کار در استان یزد را مطابق برنامه اعلامی از سوی این شرکت به مجریان واجد شرایط واگذار نماید. مهلت شرکت در این فراخوان و ارسال درخواست تا 97/03/30 می باشد.

این دوره‌ها، كليه آموزش هايي را كه منجر به ارتقاء علمي ‌فراگيران در خصوص مسائل مديريتي، مهارتی و تخصصي نظير مسائل بازار، بهره‌وري، استانداردهاي كيفي، موضوعات تخصصي صنايع و... شامل مي‌گردد. مخاطبين اين نوع دوره‌ها را مديران و كارشناسان شاغل در خوشه‌های کسب و کار نساجی، محصولات کنجدی، طلا، سنگ‌های ساختمانی و زیلو تشکیل می‌دهند.

مطابق دستورالعمل‌های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بخشی از هزینه‌های برگزاری دوره‌های آموزشی برای مخاطبان فوق، در قالب یارانه پرداخت می‌شود. میزان حمایت از دوره‌ها به ازای هر دوره تعیین و به مجری منتخب اعلام می‌گردد و مجری موظف است یارانه‌ی شرکت شهرک‌های صنعتی را از شهریه‌ی شرکت‌کنندگان کسر نموده و مابقی هزینه را از آنها دریافت نماید.

فرایند شرکت در فراخوان

 1. مطالعه متن فراخوان و فایلهای ضمیمه آن
 2. تکمیل فرم پیوست یک به ازای هر دوره آموزشی که مجری توانایی یا تمایل به برگزاری آن را دارد و ضمیمه نمودن رزومه استاد به آن.
 3. تکمیل فرم پیوست دو و ضمیمه نمودن رزومه از فعالیت‌های آموزشی شرکت/موسسه.
 4. ارسال مدارک و مستندات فوق طی نامه رسمی به شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد
 5. حضور در جلسه ارزیابی مشاور در صورت لزوم و بر اساس اعلام شرکت شهرک‌ها.

فرآيند اجرايي برگزاری دوره آموزشی:

 1. پس از انتخاب مجری واجد شرایط برای برگزاری دوره‌‌ی آموزشی، عناوین دوره‌ها، تعداد نفرات شرکت کننده در هر دوره، میزان ساعت و تاریخ برگزاری دوره و سایر ویژگی‌های آن به مجری ابلاغ می‌گردد و مجری موظف است طبق شرح خدمات پیوست سه نسبت به برگزاری دوره اقدام نماید.
 2. مجری موظف است یک ماه قبل از موعد برگزاری دوره، نسبت به آغاز فرایند اطلاع‌رسانی، هماهنگی با شرکت شهرک‌های صنعتی، ثبت نام از مخاطبین و سایر موارد لازم برای برگزاری دوره اقدام نماید. ضروری است مجری طی نامه‌ی رسمی، به ازای هر دوره‌ی آموزشی اطلاعات دوره را (عنوان و سرفصل‌ها، رزومه‌ی استاد، آنالیز هزینه، مکان برگزاری و...) به شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد-معاونت صنایع کوچک ارسال نماید.
 3. مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی به منظور اخذ تأییدیه نهایی نسبت به پیشنهاد ارسالی، به ویژه آنالیز هزینه، مدرس و مکان و شرایط برگزاری دوره.
 4. انجام اطلاع‌رسانی و ثبت نام از متقاضیان حضور در دوره‌‌ی آموزشی. (دریافت مدارک و مستندات از شرکت‌کنندگان در دوره بر عهده‌‌ی مجری می باشد)
 5. ارسال لیست اسامی ثبت نام شدگان مطابق فرمت پیوست به شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد یک هفته قبل از برگزاری دوره.
 6. برگزاری دوره‌ی آموزشی مطابق شرایط ابلاغ شده به مجری، انجام نظرسنجی و ارزیابی دوره، مستندسازی و تهیه گزارش برگزاری دوره.
 7. ارسال مستندات و مدارک برگزاری دوره آموزشی به شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد جهت دریافت یارانه‌ی آموزشی.

مستندات:

-         لیست اسامی شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی. (فرم پیوست چهار)

-         نامه به شرکت شهرک‌های صنعتی به انضمام موارد زیر، مبنی بر خاتمه برگزاری دوره و درخواست پرداخت یارانه.

-         نامه‌ی معرفی از واحد تولیدی به ازای هر نفر شرکت کننده، به همراه تصویر پروانه‌ی بهره‌برداری (برای واحدهای صنعتی) یا تصویر پروانه‌ی کسب (برای صنوف تولیدی).

-         گزارش برگزاری دوره.

-         اصل فرم‌های تکمیل شده‌ی ارزیابی شرکت‌کنندگان از دوره‌ی آموزشی به همراه جمع‌بندی امتیاز نهایی.

-         فایل اسلایدهای آموزشی دوره.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 • در صورت تعلل و اقدام دیرهنگام مجری نسبت به برگزاری دوره که منجر به کنسل شدن یا به تعویق افتادن آن گردد، شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد می تواند مجری را از ادامه برگزاری دوره ها و همکاری در این زمینه تعلیق یا عزل نماید.
 • هرگونه تغییر احتمالی در مشخصات دوره آموزشی، به ویژه تاریخ برگزاری، سرفصل‌ها، مدرس و ... می بایست در زمان مناسب به اطلاع شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد رسیده و موافقت معاونت صنایع کوچک نسبت به آن اخذ گردد.
 • در صورت کاهش میزان امتیاز ارزیابی دوره آموزشی از 90، در مرتبه اول به مجری تذکر کتبی مبنی بر شناسایی و رفع علت آن در دوره‌های آتی ارسال می‌گردد. در صورت تکرار، مجری از برگزاری ادامه دوره‌های آموزشی منع شده و به عنوان سابقه در ارزیابی این شرکت از صلاحیت مجری برای همکاری‌های آتی ترتیب اثر داده می شود.
خواندن 323 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 23 مهمان حاضر

ورود