يكشنبه, 27 خرداد 1397 04:05

فراخوان شناسایی مجری برگزاری تورهای صنعتی

رای دادن به این مورد
(1 رای)

فراخوان شناسایی مجری برگزاری تورهای صنعتی برای اعضای خوشه‌های کسب‌و‌کار و SPX استان یزد

شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد در نظر دارد برگزاری تورهای صنعتی برای ذی‌نفعان و اعضای خوشه‌های کسب‌و‌کار در استان یزد را مطابق برنامه‌ی اعلامی از سوی این شرکت به مجری واجد شرایط واگذار نماید.

تورهاي صنعتي به منظور تبادل تجربيات و دانش فنی و ایجاد فرصتهای همکاری میان واحدهای تولیدی در زمينه‌هاي مختلف و همچنين آشنايي با عوامل موفقيت واحدهاي موفق انجام مي شود. تورهای صنعتی معمولاً برنامه‌هایی یک الی چند روزه هستند که در آن، مدیران یا کارشناسان واحدهای تولیدی حضور دارند و مطابق با برنامه‌ریزی قبلی از یک یا چند واحد تولیدی موفق در رسته‌ی کاری مشابه خود، بازدید به عمل آورده و جلساتی را با مدیران واحد تولیدی میزبان برقرار می‌نمایند. معمولاً مقصد تورهای صنعتی، خارج از استان بوده و اولویت بازدید، شرکت‌های مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مربوطه هستند.

سقف حمایتی از هزینه های تور صنعتی به ازای هر نفر تا پایان سال 96، به‌صورت زیر می‌باشد که ممکن است در سال 97 افزایش یابد:

الف) حداكثر 50% هزينه تورهاي صنعتي براي هر نفر به نحوي كه سرانه مبلغ حمايتي حداكثر 6 ميليون ريال به ازاي هر نفر باشد.

ب) از هر واحد صنعتی یک نفر مشمول یارانه حمایتی می‌گردد. در صورت حضور دو نفر یا بیشتر از یک واحد صنعتی، هزینه سایر افراد بطور کامل و بدون یارانه اخذ می‌گردد.

ج) مجری می‌بایست به هنگام ثبت نام از فرد متقاضی، نامه معرفی وی از واحد تولیدی که در آن اشتغال دارد به همراه کپی پروانه بهره‌برداری آن واحد را اخذ نموده و به عنوان مستندات به شرکت شهرک‌ها تحویل دهد. لازم به ذکر است افراد شاغل در شرکت‌های خدمات مشاوره که در مرکز خدمات فناوری و کسب‌و‌کار یزد مستقر می‌باشند نیز می‌توانند در تورهای صنعتی شرکت نموده و از یارانه تور صنعتی استفاده نمایند.

فرایند اجرایی برگزاری تورهای صنعتی (دانلود)

عنوان تورهای صنعتی در سال 1397 > (دانلود)

اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط می‌توانند تا تاریخ 97/04/02 درخواست خود را با ذکر عنوان تورهایی که تمایل و ظرفیت برگزاری آن را دارند از طریق نامه به شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد اعلام دارند. ارسال رزومه الزامی است.

خواندن 128 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 22 مهمان حاضر

ورود