عمران و محیط زیست

بدينوسيله به اطلاع مي رساند شركت شهركهاي صنعتي استان يزد در نظر دارد نسبت به برگزاري تور بازديد از نمايشگاه سنگ شيامن چين از تاريخ 96/12/11 الي 96/12/15 اقدام كند. لذا از مجريان واجد شرايط دعوت بعمل مي آيد پيشنهادهاي خود را تا تاريخ 96/11/28 به اين شركت اعلام فرمايند.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از افتتاح 3 طرح صنعتي و نيروگاهي در شهرك صنعتي اردكان همزمان با ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: در نهمین روز از ايام دهه مبارك فجر 3 طرح صنعتي و نيروگاهي در شهرك صنعتي اردكان با حضور تابش نماينده مردم اردكان در مجلس شوراي اسلامي به بهره برداري رسيد.

عظيمي گفت: نيروگاه 14 مگاواتي الماس انرژي كوير اولين طرح صنعتي بود كه طي مراسمي مورد بهره برداري قرار گرفت.

وي افزود: اين نيروگاه با سرمايه گذاري 200 ميليارد ريالي طي مدت 10 راه اندازي و در مدار توليد برق قرار گرفت.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد ادامه داد: واحد توليدي فراورده هاي كنجدي كاخ دومين طرحي بود كه با حضور فرماندار اردكان و جمعي از مسئولين شهرستاني به بهره برداري رسيد.

عظيمي اظهار داشت:اين واحد صنعتي در زمينه توليد انواع ارده، حلوا ارده و فراورده هاي كنجدي فعاليت داشته و با سرمايه گذاري بيش از 90 ميليارد ريال زمينه اشتغال 35 نفر را بطور مستقيم فراهم كرده است.

وي با بيان اينكه واحد صنعتي پارمين كابين نيز طي امروز مورد بهره برداري فرار گرفت، اظهار داشت: ين واحد توليدي با سرمايه گذاري 20 ميليارد ريالي براي 20 نفر اشتغال ايجاد كرده است و در زمينه توليد كابينت هاي PVC فعاليت مي كند.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از افتتاح 2 واحد صنعتي در شهرك صنعتي مهريز همزمان با ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: طي مراسمي با حضور فرماندار و امام جمعه مهريز 2 واحد توليدي تهران پليمر يارا و رنگين الياف در شهرك صنعتي مهريز مورد بهره برداري قرار گرفت.

وي ادامه داد: واحد صنعتي رنگين الياف با سرمايه گذاري 45 ميليارد ريالي بخش خصوصي زمينه اشتغال 11 نفر را در حال حاضر فراهم كرده است.

عظيمي افزود: اين واحد توليدي در زمينه رنگ آميزي انواع نخ هاي آكريليك و پلي استر فعاليت مي كند.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد با اشاره به افتتاح شركت تهران پليمر يارا در شهرك صنعتي مهريز نيز گفت: اين واحد صنعتي نيز با سرمايه گذاري 60 ميليارد ريالي براي 40 نفر اشتغالزايي ايجاد كرده است و در زمينه توليد انواع مخازن پلي اتيلني فعاليت مي كند.

شركت شهركهاي صنعتي استان يزد در نظر دارد نسبت به انتخاب مجري برگزاري تور نمايشگاه تخصصي پوشش هاي صنعتي دبي از تاريخ 28 الي 30 اسفند ماه 96 اقدام نمايد. لذا از مجريان واجد صلاحيت دعوت به عمل مي آيد نسبت به ارائه پيشنهادات خود به معاونت صنايع كوچك شركت اقدام نمايند.

پنجشنبه, 19 بهمن 1396 04:40

شهرك صنعتي بافق گازدار شد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از اتصال شهرك صنعتي بافق به شبكه گاز سراسري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، سيدمسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: به مناسبت ايام مبارك فجر انقلاب و با حضور استاندار يزد و فرماندار بافق، شبكه گاز داخلي شهرك صنعتي بافق به بهره برداري رسيد.

وي افزود: اين طرح با اجراي خط لوله به طول 8500 متر و با صرف هزينه اي بالغ بر 9 ميليارد ريال اعتبار به اتمام رسيد كه با بهره‌برداري از آن واحدهاي صنعتي مستقر در اين شهرك صنعتي از نعمت گاز طبيعي بهره مند شدند.

خاطر نشان كرد: اجراي ايستگاه تقليل فشار گاز اين شهرك نيز توسط شركت گاز استان اجرا شده است كه در مجموع بالغ بر 18 ميليارد ريال براي گازدار شدن اين شهرك صنعتي هزينه شده است.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از افتتاح واحد توليد بتادين و محلول هاي ضدعفوني كننده همزمان با ايام ا... دهه مبارك فجر در شهرك صنعتي مهريز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: در سفري كه استاندار و جمعي از مسئولين استان به شهرستان مهريز داشتند، شركت دانش بنيان نانو كيمياي كوير يزد توليد كننده محلول هاي ضدعفوني كننده بيمارستاني به بهره برداري رسيد.

عظيمي افزود: اين شركت دانش بنيان با سرمايه گذاري 30 ميليارد ريالي زمينه اشتغال نزديك به 21 نفر را در شهرك صنعتي مهريز فراهم كرده است.

وي ادامه داد: در ادامه حضور استاندار يزد در شهرك صنعتي مهريز، واحد صنعتي روژين سرام نيز مورد بازديد قرار گرفت.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد گفت: همزمان با ايام ا... دهه مبارك فجر واحد گندله سازي فلات مركزي در شهرك صنعتي بافق و با حضور وزير صنعت،‌ معدن و تجارت مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: گندله سازی مجتمع فلات مرکزی بافق با اعتباری بالغ بر 270 میلیارد ریال، صبح روز شنبه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی این شهر افتتاح شد.

وي افزود: محمد شریعتمداری در سفری کوتاه به بافق ضمن بازدید از پیت معدن چغارت و صنایع جوار معدنی بافق، کارخانه گندله سازی مجتمع فلات مرکزی این شهرستان را با اشتغالزایی 60 نفر در سه شیفت کاری نفر افتتاح کرد.

وي تصريح كرد: این طرح یکی از طرح های پژوهش محور و محصول سال ها مطالعه و تحقیقات است.

عظيمي افزود: این طرح، یک طرح کم آب خواه است و بدون نیاز به آب می تواند فرایند گندله سازی را تکمیل کند در حالیکه در سایر روش ها به ازای تولید هرتن گندله 200لیتر اب مصرف می شود.

فرماندار بافق نيز در اين مراسم گفت: ظرفيت توليد این کارخانه، سالانه 400 هزار تن تولید گندله مي باشد که خوراک کارخانه های فولاد کشور است.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد گفت: در سومين روز از ايام ا... دهه مبارك فجر یک واحد تولید نخ و گونی بافی، روز شنبه طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرك صنعتي جهان آباد ميبد به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در حاشيه مراسم افتتاح اين واحد صنعتي گفت: شركت ياس كيسه ميبد که برای راه اندازی آن سه میلیون و 400 هزار یورو سرمايه گذاري شده است، توانایی تولید سالانه چهار هزار و 300 تن نخ سی اف از پلی پروپیلن و چهار هزار و 50 تن کیسه پلی پروپیلن بافته شده لمینتی را داراست.

عظيمي افزود: اين واحد توليدي که در سال 93 در زمینی به مساحت 14 هزار و 670 متر مربع و زیربنای چهار هزار و 516 متر مربع ساخته شده برای 85 نفر جویای کار، اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم راه اندازی اين واحد صنعتي با بیان بخشی از مشکلاتی که واحد های صنعتی با آن مواجه هستند تاکید کرد: باید مشکلات را حل کنیم و امید را در دل مردم زنده نگه داریم.

محمد شريعتمداري با اشاره به اینکه مجوز 3 هزار و 307 واحد پروانه بهره برداری در استان یزد صادر شده اظهار داشت: از این تعداد حدود 900 واحد یا تعطیل شده اند یا نیمه فعال هستند.

وي یادآور شد: در استان یزد نزدیک به چهارهزار و 200 تا چهار هزار و 300 جواز واحد صنعتی جدید صادر شده که در یکهزارو 507 واحد آن بنا بر آنچه که سازمان صنعت ، معدن و تجارت بیان می کند ، بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی به بهره برداری رسیده و پا به عرصه تولید و اشتغال می گذارد.

وزیر صنعت افزود: نظام بانکی برای پرداخت منابع سرمایه گذاری و سرمایه ثابت با مشکل گردش سرمایه مواجه است که باید آن را حل نمود و در بودجه سال 97 مسئله افزایش سرمایه بانکها که قدرت قانونی آنها را افزایش دهد در دستور کار قرار گرفته است.

مدير ايمني، بهداشت و محيط زيست شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: دوره آموزشي اطفاء حريق و آشنايي با خاموش كننده‌ها ويژه صنعتگران مستقر در شهرك صنعتي اردكان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، "حبيب راهي" با اعلام اين خبر گفت: اين دوره آموزشي با همكاري سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهر يزد و شركت خدماتي شهرك صنعتي به مدت يك روز و با حضور حدود 30 نفر از شاغلين در واحدهاي صنعتي در اين شهرك صنعتي برگزار شد.

وي برگزاري اين دوره را در راستاي افزايش اگاهي واحدهاي صنعتي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي در ارتباط با مقوله ايمني و راههاي پيشيگري از خطرات احتمالي عنوان كرد.

راهي افزود: تا كنون نزديك به 1300 نفر ساعت آموزش اطفاء حريق و ايمني براي كارگران و مسئولين ايمني واحدهاي صنعتي در شهركهاي صنعتي استان برگزار شده است.

شركت شهركهاي صنعتي استان يزد در نظر دارد نسبت به برگزاري تور صنعتي بازديد از نمايشگاه Gulfood دبي كه در تاريخ 1 الي 3 اسفند ماه سال 96 برگزار مي شود، اقدام نمايد. لذا از شركت هاي داراي صلاحيت تقاضا مي شود نسبت به اعلام پيشنهاد خود بهمراه خدمات مربوطه به صورت مكتوب به اين شركت اقدام نمايند.

صفحه 1 از 77

پیوندهای مرتبط

لینکستان

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 66 مهمان حاضر

ورود

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز303
mod_vvisit_counterدیروز796
mod_vvisit_counterاین ماه13401
mod_vvisit_counterکل بازدیدها889593