عمران و محیط زیست

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي يزد گفت: در راستاي آشنايي مشاورين صنعتي استان تور صنعتي بازديد از مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك صنعتي يزد و نيز يك واحد توليدي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، ذبيح ا... زارع ظهر امروز در حاشيه برگزاري اين تور صنعتي گفت: در اين تور صنعتي 15 نفر از فعالان صنايع و مشاوران واحد هاي مستقر در پارك علم و فناوري يزد با مركز خدمات فناوري و كسب و كار استان و نحوه استقرار شركت هاي مشاوره و همچنين خدمات قابل ارائه در اين مركز به صنايع آشنا شدند.

زارع افزود: در ادامه اين بازديد كه از واحد صنعتي يزدپيچ انجام شد، شركت كنندگان علاوه بر آشنايي  با ظرفيت ها و توانمندي  هاي موجود در شهرك صنعتي يزد، در خصوص راهكارهاي افزايش تبادلات فني و اقتصادي در اين صنعت و نيز فرصت ها و چالش هاي موجود و نحوه تامين مواد اوليه و نيز عرضه محصولات بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وي ادامه داد: مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك صنعتي يزد در فضايي به وسعت 5 هزار متر مترمربع و با هزينه اي بالغ بر 59 ميليارد ريال احداث شده است.

زارع با اشاره به اهداف ايجاد اين مركز گفت: مركز خدمات فناوري و كسب ‌وكار يزد به منظور ارائه خدمات حرفه‌اي به صنايع كوچك‌ و متوسط استان يزد با تكيه بر ظرفيت‌هاي مشاوران و مديران حرفه‌‌اي و نهادهاي پشتيبان حول محورهاي مشاوره صنعتي، آموزش و فرهنگ‌سازي، اطلاع‌رساني راه اندازي شده است.

وي خاطر نشان كرد: در حال حاضر اين مركز ظرفيت استقرار 20 مشاور صنعتي را دارا مي باشد و از علاقمندان به حضور در آن دعوت مي شود به معاونت صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان مراجعه نمايند.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از انتخاب شركت سيم و كابل ستاره يزد به عنوان واحد صنعتي برتر در همايش حمايت از صنايع كوچك خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: همزمان با گراميداشت روز حمايت از صنايع كوچك، طي مراسمي با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت و همچنين مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شركت سيم و كابل ستاره يزد به عنوان واحد صنعتي برتر با اهداي لوح و تنديس تقدير به عمل امد.

عظيمي دامه داد: اين واحد صنعتي با سرمايه گذاري بخش خصوصي زمينه اشتغال نزديك به 100 نفر را فراهم كرده است.

وي افزود: اين واحد صنعتي در زميني به مساحت 8 هزار و پانصد متر مربع و در شهرك صنعتي يزد مستقر مي باشد.

عظيمي ضمن گراميداشت 21 مرداد ماه گفت: روز صنایع کوچک فرصت مناسبی است که ضمن تقدیر از واحدهای نمونه در جهت حمایت از صنایع کوچک و متوسط کشور گام برداریم.

گفتني است: این همایش از 19مرداد در محل سالن مرکز همایش های هتل ارم تهران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل و معاونین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، چند تن استانداران کشور، چند تن نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران عامل و معاونین شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور و صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از بهره برداري شهرك تخصصي الكترونيك و فناوري اطلاعات استان يزد تا پايان سال جاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شركهاي صنعتي يزد،‌ "سيد مسعد عظيمي" در برنامه تلويزيوني رصد كه از شبكه تابان بصورت زنده پخش شد، با اعلام اين خبر گفت: اين شهرك تخصصي كه در جنب شهرك صنعتي يزد واقع شده است با مساحت 50 هكتار تا اواخر سال جاري آماده واگذاري به علاقمندان به سرمايه گذاري مي شود.

عظيمي با اشاره به بحث كمبود آب در استان گفت: احداث اين شهرك صنعتي و اسقرار صنايع نوين و Hi-tech در آن تاثير بسزايي در مصرف آب در صنايع داشته و كاهش چشمگيري در آب بري صنعت دارد.

وي افزود: برخي از امكات اوليه شهرك نظير خط انتقال اب و شبكه روشنايي و تزويع برق شهرك احداث شده است و زمينه حضور سرمايه گذاران تا چند ماه آينده بطور كامل ايجاد خواهد شد.

وي در تشريح موقعيت مكاني اين شهرك گفت: همجواري با شهرك صنعتي يزد و منطقه ويژه اقتصادي، قرار گرفتن در محدوده كريدور علم و فناوري يزد، نزديكي به خط آهن، جاده كمربندي و فرودگاه ، اين شهرك را از موقعيت جغرافيايي ممتازي برخوردار كرده است.

وي ادامه داد: ايجاد بستر مناسب براي تجاري سازي ايده ها و اختراعات قشر جوان و نخبه يزدي و ارائه اختراعات و مدل هاي آزمايشي به صنايع و كارخانجات مستقر در ساير شهركهاي صنعتي و حتي خارج از استان يزد از جمله اهداف ديگر احداث اين شهرك تخصصي در استان است.

عظيمي در بخش ديگري از سخنانش در تشريح اقدامات شركت براي استفاده از پساب فاضلاب واحدهاي صنعتي گفت: در حال حاضر در شهركهاي صنعتي جهان آباد ميبد، مهريز و ‌يزد و ناحيه صنعتي مروست تصفيه خانه فاضلاب احداث شده است كه فاضلاب خروجي از واحدهاي صنعتي پس از تصفيه در مصارف آبياري فضاي سبز استفاده مي شود.

وي يادآور شد: ايجاد تصفيه خانه فاضلاب در شهركهاي صنعتي اردكان و تفت نيز در دست اقدام است.

امام جمعه شهرستان مهريز ظهر امروز به مناسبت روز حمايت از صنايع كوچك گفت: در صورت تقويت توليد داخلي و حمايت از بنگاه هاي كوچك و متوسط اشتغال و توليد رونق خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، حجت الاسلام عبدالرضا محي الديني ظهر امروز در بازديد از چند واحد صنعتي در شهرك صنعتي مهريز ضمن تبريك 21 مرداد روز حمايت از صنايع كوچك بر فعالان عرصه توليد گفت: در سالي كه به فرموده مقام معظم رهبري به نام اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال نامگذاري شده است بايستي بر توان داخلي تكيه كنيم و از صنايع كوچك و واحدهاي صنعتي در داخل كشور حمايت كنيم.

وي با اشاره به بيانات رهبري در خصوص صنايع كوچك گفت: مقام معظم رهبري طي چند سال اخير تاكيد فراواني بر حمايت از توليدات داخلي و صنايع كوچك و متوسط داشته اند و مسئولين استان نيز در راستاي اين فرمايشات بايستي برنامه ريزي و حركت كنند.

حجت الاسلام محي الديني ادامه داد: اقتصاد مقاومتي يعني تكيه بر توان داخلي كه در صورت تحقق اهداف تعيين شده تحريم هاي استكبار جهاني هيچ اثري بر جمهوري اسلامي ايران نخواهد داشت.

وي با ابراز رضايت از فعاليت هاي شركت شهركهاي صنعتي استان در خصوص حمايت از صنايع كوچك گفت: حضور در جمع مديران صنايع و مشاهده فعاليت كارگان و شاغلين در صنعت موجبات دلگرمي همه مسئولين را فراهم مي اورد.

امام جمعه شهرستان مهريز در پايان خواستار عمل به منويات مقام معظم رهبري از سوي مسئولين شد تا باعث سرافرازي نظام مقدس جمهوري استلامي باشيم.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد ظهر امروز در بازديد از شهرك صنعتي مهريز برنامه هاي حمايتي اين شركت از واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط استان به ويژه صنايع مستقر در شهرك صنعتي مهريز را تشريح كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد،‌ "سيد مسعود عظيمي" در اين بازديد كه با حضور فرماندار و امام جمعه مهريز همراه بود، در مصاحبه با خبرگزاري صدا و سيما ضمن تبريك 21 مرداد ماه گفت: روز حمايت از صنايع كوچك را به تمامي كارآفرينان، صنعتگران و فعلان اقتصادي به ويژه واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي تبريك عرض مي نمايم.

عظيمي با اشاره به اينكه 31 شهرك و ناحيه صنعتي در استان به بهره برداري رسيده است، گفت: در حال حاضر در بيش از 6 هزار و 600 هكتار زمين صنعتي در 10 شهرستان آمادگي واگذاري زمين به علاقمندان به سرمايه گذاري را دارا هستيم.

وي با بيان اينكه به صنايع زير 50 نفر صنايع كوچك گفته مي شود، ‌اظهار داشت: بیش از 92درصد صنایع استان را صنایع کوچک با 60درصد اشتغال صنعتی و 40درصد سرمایه گذاری در بخش صنعت تشکیل می دهد.

عظيمي افزود: تا كنون بيش از هزار واحد صنعتي با اشتغالزايي 21 هزار نفر در شهركها و نواحي صنعتي استان به بهره برداري رسيده است كه اميدواريم طي سال جاري با تخصيص تسهيلات به طرح هاي صنعتي راكد و نيمه تمام 5 هزار نفر به اشتغال موجود افزوده شود.

عظيمي در خصوص شهرك صنعتي مهريز نيز گفت: اين شهرك يكي از شهركهاي مدرن استان محسوب مي شود و در حال حاضر 70 واحد صنعتي با اشتغالزايي بيش از 2 هزار نفر در آن به بهره برداري رسيده است.

وي ادامه داد: يكي از مشكلات اين شهرك صنعتي كمبود آب است كه بدين منظور سيستم برگشت از پساب براي استفاده پساب تصفيه شده تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي طراحي شده است كه اميدواريم با راه اندازي و بهره برداري از اين سيستم بتوانيم از آب آن در توسعه فضاي سبز شهرك استفاده كنيم.

عظيمي در خصوص حمايت هاي اين شركت در سال جاري از صنايع كوچك نيز گفت: ايجاد خوشه هاي كسب و كار، ايجاد كنسرسيوم هاي صادراتي، ايجاد مركز مبادلات پيمانكاري فرعي(spx)، برگزاري تورهاي بازديد از نمايشگاه هاي خارجي و داخلي، ارائه اموزش هاي مهارتي و همچنين شناسايي و رفع نيازهاي فناورانه با استفاده از مشاورين مجرب از جمله مهمترين برنامه هاي حمايتي اين شركت از اين دسته از صنايع مي باشد.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد: با اقداماتي كه در حوزه صنايع كوچك و متوسط توسط شركت شهركهاي صنعتي، سازمان صنعت، معدن و تجارت، استانداري يزد و ساير نهادهاي مربوطه انجام مي شود شاهد تداوم، پايداري و توسعه بازار واحدهاي صنعتي باشيم و موجبات استحكام و رونق توليد در سطح استان يزد و شهرستان مهريز فراهم شود.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از راه اندازي سامانه اطلاعات مكاني (GIS) شهركها و نواحي صنعتي استان يزد همزمان با 21 مرداد ماه روز حمايت از صنايع كوچك خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي ظهر امروز در بازديد از شهرك صنعتي مهريز و 2 واحد توليدي با اعلام اين خبر گفت: سیستم سامانه‌ای GIS  با هدف ایجاد تعامل و سهولت در واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران با مشخصات و اطلاعات مکانی و توصیفی دقیق راه‌اندازی شده است و با اجرای این سیستم اطلاعات تمام زمین‌ها و امکانات موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به‌ صورت عملیاتی از طریق سایت http://gis.isipo.ir  در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گرفته است تا با آگاهی از اطلاعات موجود بتوانند نسبت به انتخاب، خرید زمین و سرمایه‌گذاری مناسب اقدام کنند.

عظيمي افزود: با راه‌اندازی این سامانه و ورود به آن بر روی نقشه کل کشور و استان يزد امکان جست‌وجوی زمین‌های صنعتی را از بین قطعات قابل واگذاری بر اساس متراژ و تسهیلاتی چون آب و برق و کاربریهای مختلف فراهم می‌کند.

وي ادامه داد: این سامانه به سرمایه‌گذاران صنعتی امکان می‌دهد تا با آگاهی از مجموعه امکانات زیربنایی و ویژگی‌های منطقه قطعات زمین صنعتی مورد نظر خود را انتخاب کنند و بدین طریق از احتمال بروز هرگونه رانت اطلاعاتی اجتناب ورزند.

وي تأکیـد کرد: با اجرای این طرح سطح خدمات در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی ارتقا خواهد يافت و مردم از خدمات دولت الکترونیک بهره مطلب را خواهند برد تا بتواند با اطلاعات دقیق و مناسب، فضای کسب‌ وکار را بهبود بخشد و موجب رشد و توسعه اقتصادی شود.

عظيمي ادامه داد: متقاضیان زمین‌های صنعتی به کمک رایانه، تبلت و یا تلفن همراه و از طریق نشانی اینترنتی  gis.isipo.ir وارد سامانه اطلاعات مکانی شده و با استفاده از مرورگرهای متعارف و با توجه به سطوح دسترسی پیش‌بینی شده امکانات نرم افزار را در اختیار خواهند داشت.

گفتني است: سامانه اطلاعات مکانی شهرکها و نواحی صنعتی کلیه شهرکها و نواحی صنعتی به بهره‌برداری رسیده استان يزد معادل 31 شهرک و ناحیه صنعتی با مساحتی بالغ بر 6 هزار و ششصد هکتار را تحت پوشش قرار داده است.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد در حضور نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهر يزد و جمعي از مديران استان گفت: در شرايطي مي توانيم در استان شاهد ايجاد اشتغال جديد و رونق كسب و كار باشيم كه توجه و عنايت ويژه اي به صنايع كوچك و متوسط داشته باشيم.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در اين مراسم كه صبح امروز و با حضور آيت ا... ناصري امام جمعه يزد برگزار شد، با اشاره به 21 مرداد روز ملي حمايت از صنايع كوچك گفت: بیش از 92درصد صنایع استان را صنایع خرد، کوچک و متوسط با 60درصد اشتغال صنعتی و 40درصد سرمایه گذاری در بخش صنعت تشکیل می دهد.

وي نقش صنایع کوچک در تحقق اقتصاد مقاومتی را  مهم  دانست و گفت :این صنایع کارکرد های مختلفی در زمینه های درون گرایی ،برون گرایی مردمی بودن ،اقتصاددانش بنیان و عدالت محوری دارند که این شاخص ها تجلی گر تحقق اقتصاد  مقاوتی است.

وي ادامه داد: یکی از کارهای مهمی که در دولت تدبیر و امید و با تلاش و پیگیری وزارت صنعت و سازمان صنایع کوچک انجام شد، فعال‌سازی واحدهای تولیدی و صنعتی بوده است.

عظيمي با بيان اينكه رونق بخشيدن به 319 طرح راكد و نيمه تمام اولويت اين شركت در سال جاري است اظهار داشت: در صورت تامين اعتبار مورد نياز و با تحقق اين امر بيش از 5 هزار فرصت شغلي جديد در استان ايجاد خواهد شد.

وي همچنين از اعطاي مشوق هاي جديد براي جذب سرمايه گذار در استان خبر داد و گفت: مشوقهای جدید برای جذب سرمایه گذاری در نظر گرفته شده به طوري که در مناطق کمتر توسعه یافته 5 درصد از هزينه حقوق انتفاع در شهرکها ونواحی صنعتی از سرمایه گذاران بصورت نقد و مابقی بصورت اقساط بلند مدت 36 ماهه دریافت می شود.

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از اعطاي تسهيلات و مشوق هاي جديد به شركت هاي دانش بنيان علاقمند به استقرار در شهركها و نواحي صنعتي استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي، ذبيح ا... زارع ظهر امروز در مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با اعلام اين خبر گفت: به مناسبت فرارسيدن 21 مرداد روز حمايت از صنايع كوچك و در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و همچنین توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، درصد پرداخت بخش نقدی قرارداد واگذاری اراضی شهرک‌های صنعتی به شرکت ها و موسسات دانش بنیان معرفی شده از سوی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، كاهش پيدا كرده است.

وي افزود: بخش نقدی قرارداد واگذاري اراضي در مناطق توسعه‌یافته از 30 درصد به 10 درصد و در مناطق کمتر توسعه‌یافته حداقل 5 درصد كاهش يافته و همچنين بخش اقساطي آن از 10 قسط به تعداد 14 قسط سه ماهه (مجموعاً 42 ماه) افزايش يافته است.

وي تصريح كرد: شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان در صدور ضمانت‌نامه توسط صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز در اولویت قرار دارند.

زارع ضمن تشريح وضعيت صنايع كوچك استان گفت: بیش از 92درصد صنایع استان را صنایع خرد، کوچک و متوسط با 60درصد اشتغال صنعتی و 40درصد سرمایه گذاری در بخش صنعت تشکیل می دهد.

وي در خصوص تعريف صنايع كوچك، متوسط و بزرگ گفت: بر اساس مصوبه شماره 85301/ ت 50936 هـ مورخ 28/7/93 هیات محترم وزیران صنايعي كه داراي ظرفيت اشتغال زير 50 نفر باشند را صنايع كوچك، صنايعي كه تعداد كاركنان شاغل در آنها 50 تا 150 نفر باشد، صنايع متوسط و صنايع داراي بيش از 150 اشتغال را صنايع بزرگ نامگذاري مي شود.

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي يزد در خصوص ساير حمايت هاي اين شركت از صنايع كوچك گفت: از جمله برنامه هاي مهمي كه در سال جاري پيگير آن هستيم شناسايي و رفع نيازهاي فناورانه واحدهاي صنعتي است كه اميدواريم با همكاري صنايع و مجموعه علمي و دانشگاهي استان بتوانيم قدم هاي مثبتي را در اين مسير برداريم.

گفتني است در حال حاضر ۱۰۵۹ واحد در 13 شهرك صنعتي، يك منطقه ويژه اقتصادي و 17 ناحيه صنعتي با اشتغال ۲۱ هزار و ۶۰۰ نفر در استان يزد فعاليت دارند.

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان با اشاره به تصويب 30 طرح پيشنهادي اين شركت در ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقامتي استان براي حمايت از صنايع كوچك در سال‌جاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در آستانه 21 مرداد روز حمايت از صنايع كوچك در ديدار با صنعتگران موفق شهركهاي صنعتي با اشاره به اهميت حمايت از صنايع كوچك، از تصويب طرح‌هاي پيشنهادي اين شركت در ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقامتي استان خبر داد و در اين باره اظهار كرد: در سال جاري و به دستور ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي، حدود  30 طرح برنامه‌ريزي و مورد تصويب قرار گرفت كه براي اجرايي شدن اين طرح‌ها نيز حدود 15 ميليارد تومان اعتبار پيشنهاد شده است.

وي با بيان اين كه شركت شهرك‌هاي صنعتي استان يزد يك شركت سهامي خاص خودگردان است كه تابع سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي است، عمده وظيفه اين شركت را آماده‌سازي، تامين، ايجاد و توسعه زيرساخت‌هاي صنعتي استان در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، مجتمع‌هاي كارگاهي، شهرك‌هاي فناوري، مراكز خدمات فناوري و كسب و كار و سازماندهي، حمايت، هدايت و پشتيباني  از صنايع كوچك ذكر كرد.

عظيمي با اشاره به بهره‌برداري از قريب هزار واحد در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان با بيش از 21 هزار فرصت شغلي، از ايجاد امكانات زيربنايي تعريف شده براي اين مناطق خبر داد.

وي در اين باره به مشكل كم‌‌آبي استان اشاره و ايجاد تصفيه‌خانه فاضلاب‌هاي صنعتي را از جمله اين زيربنا‌ها برشمرد و تصريح كرد: تاكنون چهار تصفيه‌خانه در شهرك‌هاي صنعتي يزد، ميبد، مهريز و ناحيه صنعتي مروست ايجاد شده و اميدواريم تصفيه‌خانه‌هاي شهرك‌هاي صنعتي اردكان و تفت يك نيز تا پايان سالجاري آماده افتتاح شود.

اين مسئول همچنين اظهار كرد: در حال حاضر 97 درصد از واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك‌هاي استان برخوردار از نعمت گاز طبيعي هستند.

وي به فعاليت‌هاي مربوط به توسعه صنايع كوچك استان شامل توسعه صنعي و فناوري، توسعه بنگاه‌ها و كارآفريني و نيز تامين مالي و توسعه بازار اشاره كرد و گفت: همچنين شركت شهرك‌هاي صنعتي مسئوليت صدور مجوز فعاليت شركت‌هاي صنعتي غير دولتي و بخش تعاوني را نيز برعهده دارد.

وي در پايان سخنانش برخي مزاياي استقرار صنايع در شهرك‌ها و نواحي صنعتي را نيز يادآور شد و گفت: واگذاري زمين به صورت نقد و اقساط، امكان بخشودگي بخشي از اقساط سر رسيده نشده، تامين زيرساخت‌هاي لازم صنايع از سوي شركت شهرك‌ها، اماكن خريد سالن‌هاي آماده و كارگاهي به منظور سريع در بهره‌برداري، استفاده از خدمات مشترك و تاثير همجواري  واحدها كه كمك بزرگي در تسهيل روند تكميل چرخه توليد در برخي صنايع است، از اهم اين مزاياست.

معاون وزير و مدير‌عامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران ضمن گراميداشت بمناسبت فرارسيدن سالروز شهادت شهيد صارمي، با صدور پيامي روز خبرنگار را تبريك گفت.

متن پيام تبريك مهندس علي يزداني، به مناسبت روز 17 مرداد، به شرح زير است:

به نام خدا

ن والقلم و مايسطرون

هفدهم مرداد ماه، روز بزرگداشت راويان صادق جامعه و زبان‌هاي حقيقت‌جو است، اين روز فرصت مغتنمي است كه از زحمات بي دريغ اصحاب قلم تشكر و قدرداني شود، خبرنگاران طلايه‌داران جبهه آگاهي و چشم بينا و زبان گوياي مردم، هستند.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره‌ي شهداي عرصه رسانه و خبرنگار شهيد "محمود صارمي" و قدر‌داني از استادان و پيش كسوتان عرصه خبر، بدين وسيله از خدمات صادقانه و دلسوزانه و وقت نظر خبرنگاران در عرصه اطلاع رساني صحيح و دقيق كه همواره با صبر و بردباري در پيگيري اخبار براي اطلاع‌رساني جامعه تلاش مي‌كنند به خصوص در حوزه اقتصاد و صنعت تقدير و تشكر مي‌نمايم و توفيق خدمت به مردم را براي همه خبرنگاران و اهالي رسانه كه وظيفه خطير و دشوار و متعهدانه را به دوش مي‌كشند از خداوند متعال مسألت مي‌نمايم.

صفحه 1 از 67

پیوندهای مرتبط

لینکستان

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 24 مهمان حاضر

ورود

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز381
mod_vvisit_counterدیروز754
mod_vvisit_counterاین ماه11265
mod_vvisit_counterکل بازدیدها760215